ŚWIĄTECZNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

CZŁONKÓW I PRZYJACIÓŁ SEKCJI TENISA KS BUDOWLANI LUBLIN 16 GRUDNIA 2023 r.

 

Turniej otworzył Prezes Sekcji Tenisa Ziemnego KS BUDOWLANI LUBLIN, która była organizatorem Turnieju Marek Duszyński składając życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom i życząc dobrej gry w Turnieju. 

Głos zabrał także Andrzej Gdula. Poinformował zebranych, że FUNDACJA TENIS DLA WSZYSTKICH organizator min. ogólnopolskich turniejów GDULA CUP otrzymała status ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO. Zwrócił się z apelem o poinformowanie znajomych pasjonatów i przyjaciół tenisa o możliwości wpłaty 1,5% podatku na FUNDACJĘ TENIS DLA WSZYSTKICH.

Uczestnicy tradycyjnie łamali się opłatkiem składając sobie życzenia świateczne. Organizatorzy przygotowali poczęstunek: dorsza w warzywach, śledzia „pod pierzynką”, sałatkę jarzynową i ciasta oraz napoje.

W Turnieju brało udział 6 par deblowych w tym jedna kobieta. Gra toczyła się w dwóch grupach. Zwycięzcy grup grali w finale Turnieju.

 

Wygrała para deblowa Leszek Tymczyna/Krzysztof Rutkowski po wygranej w finale 3:1 3:0 z parą Andrzej Gdula/Stanisław Pęzioł.

 

Uczestnicy i goście Turnieju.

Organizatorem Turnieju Światecznego była Sekcja Tenisa Ziemnego KS BUDOWLANI LUBLIN

Dodaj komentarz