Przebieg Turnieju Tenisa Ziemnego w grach deblowych seniorów

zorganizowanego w ramach lokalnych obchodów 100 lecia powstania Akademickiego Związku Sportowego w Lublinie w dniach 28 i 29 maja 2022 r.

W niedzielę 29 maja 2022 r. odbyły się gry deblowe: półfinały i finały w kategoriach: seniorki +50, seniorzy +70 i seniorzy +60 oraz gry par mieszanych open.

W kategorii seniorki +50 finał wygrała para deblowa: Iwona Michałowska i Małgorzata Michałowska po wygraniu 6:4 7:6 z parą deblową Gillian Koleśnikow i Maria Kamińska. Trzecie miejsce zajęła para deblowa Ewa Bugaj i Katarzyna Przylepa. GRATULUJEMY.

W kategorii seniorzy +70 finał wygrała para deblowa: Andrzej Koleśnikow i Kazimierz Kajak po wygraniu 6:3 6:4 z parą deblową Andrzej Gdula i Stanisław Pęzioł. Trzecie miejsce zajęła para deblowa Marian Supryn i Włodzimierz Spasiewicz. GRATULUJEMY.

W kategorii seniorzy +60 finał wygrała para deblowa Waldemar Rybicki i Leszek Ziemichód po wygraniu 7:5 6:2 z parą deblową Krzysztof Kuśmierczyk i Zbigniew Dzionek. Trzecie miejsce zajęła para deblowa Marek Maj i Krzysztof Śmigielski. GRATULUJEMY.

W grach mieszanych wygrała para Gillian Koleśnikow i Andrzej Koleśnikow po wygraniu w finale 7:5 7:6 z parą Maria Kamińska i Marek Maj. GRATULUJEMY.

Na zakończenie Turnieju Tenisa Ziemnego w grach deblowych seniorów zorganizowanego w ramach lokalnych obchodów 100 lecia powstania Akademickiego Związku Sportowego w Lublinie w dniach 28 i 29 maja 2022 r. zostały wręczone okazałe puchary, medale i dyplomy ufundowane przez FUNDACJĘ TENIS DLA WSZYSTKICH i wszyscy uczestnicy Turnieju wzięli udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Sponsorów.

Organizatorzy Turnieju dziękują uczestnikom za udział w Turnieju i Sponsorom za wsparcie Turnieju.

SONY DSC

W sobotę 28 maja 2022 r. odbyły się gry deblowe w grupach w kategoriach: seniorki +50, seniorzy +70 i seniorzy +60.

W kategorii seniorki +50 do finału awansowały pary deblowe: Gillian Koleśnikow i Maria Kamińska oraz Iwona Michałowska i Małgorzata Michałowska.

W kategorii seniorzy +70 do finału awansowały pary deblowe: Andrzej Koleśnikow i Kazimierz Kajak oraz Andrzej Gdula i Stanisław Pęzioł.

Trzecie miejsce zajęła para deblowa Marian Supryn i Włodzimierz Spasiewicz.

W kategorii seniorzy +60 do półfinału awansowały pary deblowe:

Krzysztof Kuśmierczyk i Zbigniew Dzionek oraz Janusz Jankowski i Janusz Taczalski 6:0 6:1

Waldemar Rybicki i Leszek Ziemichód oraz Marek Maj i Krzysztof Śmigielski 7:6 4:6 10:7